Megoldott

hibás lámpa

A Földes Ferenc ligetben az egyik lámpaoszlop nem világít.
Kérem a javítását.

Probléma helyszíne
Dunaújváros Hajnal út 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • . Tibor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az Ön által bejelentett, lenti címen lévő közvilágítási hibát elhárítottuk.

    Kérdés esetén állunk rendelkezésére a 30/33-44-005 telefonszámon vagy a hibabejelento@villkorr.hu cím...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • . Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)

  • towns man bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Dunaújvárosi Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Panoráma út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet (Dunaújváros)
    Dunaújváros, Köztemető
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áramütés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruzicska Tünde
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabolcsi Bence tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére