Megoldott

hibás lámpa

FRISSÍTÉS: 2022.04.11
A Vill-Korr Hungária Kft. válasza: "A hiba a hálózaton keletkezett, melyet csak az E.on Hálózati Szolgáltató Kft. szakemberei háríthatnak el."

-----

A Március 15. téren az egyik lámpaoszlop nem világít.
Kérem a javítását.

Probléma helyszíne
Dunaújváros Március 15. tér 1

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • towns man visszajelzésére vár.

  • . Tibor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük, hogy kérésével hozzánk fordult.
    - válasz iktatószáma: 1/00745698-01/2022/1
    Válaszunkat mellékelten küldjük.

    További információért forduljon hozzánk bizalommal a "Válasz"...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Nyíregyháza) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az ugyfelszolgalat@eon.hu címre küldött levele sikeresen beérkezett.
    Levelének azonosítója: 36554333

    Ez egy automatikus levél, kérjük,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • . Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Dunaújváros)

  • . Tibor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Március 15. téren az egyik lámpaoszlop nem világít. Kérem a javítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.11 A Vill-Korr Hungária Kft. válasza: "A hiba a hálózaton keletkezett, melyet csak az E.on Hálózati Szolgáltató Kft. szakemberei háríthatnak el." ----- A Március 15. téren az egyik lámpaoszlop nem világít. Kérem a javít...

  • . Tibor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)"-ról "E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Dunaújváros)"-ra.

  • Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által a lenti címen jelzett meghibásodás a hálózaton keletkezett, melyet csak az E.on Hálózati Szolgáltató Kft. szakemberei háríthatnak el. A közvilágítási hibabejelentéseke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • . Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)

  • towns man bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Dunaújvárosi Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Panoráma út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet (Dunaújváros)
    Dunaújváros, Köztemető
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áramütés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruzicska Tünde
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabolcsi Bence tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére