Válaszra vár

Hiányzó lámpák

Kérem pótolják a hiányzó két lámpát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Dunaújváros Dunaújváros

Hozzászólások

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    hibás lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: Vill-Korr Hungária Kft. (Dunaújváros)
    Táncsics Mihály utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    nyitott oszlopajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Dunaújváros)
    Fáy András utca
  Vissza az oldal tetejére