Megoldásra vár

Kopott megálló tábla

FRISSÍTÉS: 2021.06.08
A DMJV PH Városüzemeltetési és Beruházási Osztály válasza: "A Kandó K. téren a vasútállomás előtti terület a MÁV-csoport kezelésében és tulajdonában van, így az Ön által említett tábla cseréjét nekik kell megtenniük."

-----

Kérem cseréljék a táblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Dunaújváros Kandó Kálmán tér 6

Hozzászólások

  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Dunaújváros)

  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály"-ról "MÁV Zrt. (Dunaújváros)"-ra.

  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem cseréljék a táblát! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.06.08 A DMJV PH Városüzemeltetési és Beruházási Osztály válasza: "A Kandó K. téren a vasútállomás előtti terület a MÁV-csoport kezelésében és tulajdonában van, így az Ön által említett tábla cseréjét nekik kell megtenniük." ----- Kérem cseréljék a táblát! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
     
    Városüzemeltetési és Beruházási Osztály válasza a következő:
    Osztályunk az idei évben felmérte az önkormányzat kezelésében és tulajdonában lévő területen lévő "Autóbuszmegállóhely"
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Dózsa György tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére