Válaszra vár

Lepukkant vasútállomás

Szeretnék érdeklődni várhatóan mikor újítják fel a vasútállomást? Ráférne már nagyon. Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Dunaújváros Kandó Kálmán tér 6

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, állásfoglalás céljából.

    Türelmét és megértését köszönjük.

    Üdvözlettel:

    Péter Csaba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Dunaújváros)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Dózsa György tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére