Megoldásra vár

Ronda Kresz tábla

Kérem cseréljék ronda elavult táblákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Dunaújváros Szórád Márton út 22

Hozzászólások

  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
     
    Városüzemeltetési és Beruházási Osztály válasza a következő:
    Osztályunk jelezte az üzemeltető Swarco Traffic Hungaria Kft. felé, hogy vizsgálják meg a kereszteződésben lévő korábba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    felesleges jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Kenyérgyári út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Városháza tér
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megrongált infrakapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: towns man
    Illetékes: Dunaújváros Városüzemeltetési és Beruházási Osztály
    Erdősor
  Vissza az oldal tetejére