Válaszra vár

Meddig bírja még?

A Pincesor alján lévő csapadékvíz elvezető rács erősen elhasználódott. Ez lassan az áthaladó autók gumiját is veszélyezteti, de már most is folyamatosan őrli a környéken lakók idegeit, hiszen minden áthaladó keréknél hangosan csattog.
Kérem a kijavítását.

Probléma helyszíne
Dunaújváros Öreghegy u. 2

Hozzászólások

  • towns man hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzetjelentés.
  • towns man hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzetjelentés.
  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • towns man hozzászólt a bejelentéshez.

    Így már hallani is lehet...
    https://www.youtube.com/watch?v=H_sGLFepSnY
  • F. Tibor elküldte az ügyet az illetékesnek: DMJV PH Városüzemeltetési és Beruházási Osztály

  • F. Tibor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DMJV PH Városüzemeltetési és Beruházási Osztály"-ra.

  • towns man bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére