Megoldott

Alsó bányánál elhagyott autó

több mint két hónapja elhagyatva áll a az alsókőbánya sorompónál! Már elkezdték megrongálni

Probléma helyszíne
Diósd Petőfi Sándor u. 22/A

Hozzászólások

  • KB Orsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KB Orsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósd Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Farkas Lona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Újlaki utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Farkasréti út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére