Megoldott

BKK megálló szinte használhatatlan

A Diósd, Petőfi Sándor utcai BKK megálló (13-as busz megállója) szinte használhatatlanná vált, annyira benőtt és belóg a növényzet, illetve valamilyen termés/gyümölcs teljesen beterítette járdát. A növényzettől alig lehet odaférni a megállóba, a gyömülcsök ráragadnak a cipőre, amivel aztán felszállás után összekoszolja az ember a busz padlóját.

Probléma helyszíne
Diósd Petőfi Sándor utca

Hozzászólások

  • Kövér Beatrix lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A buszmegálló rendbetételét elvégeztük.

    Üdvözlettel:

    *Diósdi Városgazda Intézmény*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2023. aug. 5., Szo,
    20:25):

    > Tisztelt Ügyfélszolgálat (D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • KB Orsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósdi Városgazda

  • László Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére