Megoldatlan

Kátyú a Szent Anna utcán

A szent Anna utcán a Vármegyeháza úttal parhozamos zebra mellett szép kátyú és annak maradványai várják a szebb holnapot.

Probléma helyszíne
Debrecen Jászai Mari u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Feri!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Ha nem, akkor a belsős szabályunk szerint a bejelentésedet megoldatlanként zárjuk.
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
    A...
  • Járókelő Feri visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Feri visszajelzésére vár.

  • Jónás Zoltán megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én meg innen Bp-re 3 éve...
    De hiányzik...
    Úgyhogy jelents sokat, hadd nézegessem, hogy van most a város :DDDD
  • Járókelő Feri hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen ideköltöztem egy éve.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :DDDD
    Oké...
    Keresünk neki valami felszólítós illetékest...
    (Te leköltöztél BP-ről Debrecenbe?)
  • Járókelő Feri hozzászólt a bejelentéshez.

    Fel sem tűnt a graffitti ezek szerint régóta ottvan! Legközelebb bejelentem azt is egy szép képpel!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úristen... Az az ordenáré graffiti mióta van ott a házfalon?...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály"-ra.

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekvőrendőr kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Éva utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Szentgyörgyfalvi út
  Vissza az oldal tetejére