Megoldatlan

Hiányzó fa- kerékpár út felfestés

A Szent Anna utca ezen részén pár fa hianyzik a burkolatok kialakítasa szerint. Illetve ezen a szakaszon a kerékpáros gyalogos területek megkülönböztetése is elég kopott a járdán.
Helyi lakók nevében kérünk új fákat és a burkolati jelek újrafestését.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Debrecen Szent Anna u. 9

Hozzászólások

  • Turiné Antal Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Városüzemeltetésnek és a Zöldterületi Osztálynak.

    JK Cila, admin
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály"-ra.

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elloptak egy facsemetét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Zöldterületi Osztály
    Mikszáth Kálmán utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehasadt ág járda fölött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Zöldterületi Osztály
    Doberdó utca
  Vissza az oldal tetejére