Megoldott

Égő nem ég.

FRISSÍTÉS 2019.10.17.

"Még most sem ég az égő. "

EREDETI 2019.09.22

A Debrecen, 4029, Faraktár utca 23 es 31 közötti lámpa, a kuka mellett, nem világít.

Ugyancsak a Faraktár utca 31-33-35 mögött, a NAV felőle oldalon nincs semmilyen közvilágítás.
Javasolnám, hogy legyen.

Probléma helyszíne
Debrecen Faraktár u. 31

Hozzászólások

  • Jónás Zoltán lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Timi!

    Ránéznél újra, ha erre jársz?
    Ha megint nincs kész, a következő visszajelzésre már az E-Ont fogom megkérni ;-)

    Szép napot!

    JK Cila, admin
  • Nagy T visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    2019.10.17. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01950611-01/2019/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az ugyfelszolgalat@eon.hu címre küldött levele sikeresen beérkezett.
    Levelének azonosítója: 29002171

    Ha nálunk regisztrált e-mail címről írt nekünk, akkor e-mailben válaszolunk Ö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    (Köszi, T, hogy segítesz a visszajelzéssel!
    C.)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A debrecen, 4029, Faraktár utca 23 es 31 közötti lámpa, a kuka mellett, nem világít. Ugyancsak a Faraktár utca 31-33-35 mögött, a NAV felőle oldalon nincs semmilyen közvilágítás. Javasolnám, hogy legyen."-ról "FRISSÍTÉS 2019.10.17. "Még most sem ég az égő. " EREDETI 2019.09.22 A Debrecen, 4029, Farakt...

  • Nagy T hozzászólt a bejelentéshez.

    Még most sem ég az égő.
  • Nagy T hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben. Este megnezem.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Timi!

    ha arra jársz esti időpontban, nézz már rá, légy szíves, mi a helyzet!

    Köszönöm!

    Cila, adm.
  • Nagy T visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves T!

    Javaslom, hogy a bejelentés második felét egy külön bejelentésben küldje el!

    Szép vasárnapot, köszönjük, hogy használja a Járókelőt!

    JK Cila, admin
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    2019.09.21. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01751967-01/2019/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az ugyfelszolgalat@eon.hu címre küldött levele sikeresen beérkezett.
    Levelének azonosítója: 28760117

    Ha nálunk regisztrált e-mail címről írt nekünk, akkor e-mailben válaszolunk Ö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)"-ra.

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Balmazújvárosi út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Mikszáth Kálmán utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    35
  Vissza az oldal tetejére