Megoldatlan

Kátyús útszakasz

FRISSÍTÉS

2020.01.08.

Változás nem történt. Kíváncsian várom, hogy belefér-e a környék útjainak javítása a Vármegye háza utca - Holló János utcai "zöldterület fejlesztésbe" (térkövezés..).

EREDETI 2019. július 16.

Kátyús kereszteződés.
Kocsival és gyalogos átkeléskor is veszélyes. Hullámzik az út és tele van lyukakkal.

Probléma helyszíne
Debrecen Holló János u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most látom, csak Feri, hogy sok Bp-i bejelentése is van :)
    Akkor már rutinos! :)
    BÚÉK!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés állapotjelentéssel elküldve a Városnak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kátyús kereszteződés. Kocsival és gyalogos átkeléskor is veszélyes. Hullámzik az út és tele van lyukakkal."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.08. Változás nem történt. Kíváncsian várom, hogy belefér-e a környék útjainak javítása a Vármegye háza utca - Holló János utcai "zöldterület fejlesztésbe" (térk...

  • Járókelő Feri hozzászólt a bejelentéshez.

    Változás nem történt. Kíváncsian várom, hogy belefér-e a környék útjainak javítása a Vármegye háza utca - Holló Janos utcai "zöldterület fejlesztésbe" (térkövezés..).
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Feri!

    Az elmúlt évben történt valamilyen változás? Tűzoltás, vagy valami komolyabb?

    Ha gondolja, frissíthetjük is a bejelentést.

    Mit gondol?

    BÚÉK:

    JK Cila
  • Járókelő Feri visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városüzemeltetés korábbi levele (egy szó különbséggel) jött újra, melyben jelzi, hogy a legégetőbb hibák kijavítására tudnak koncentrálni a Holló János utcán.

    Megvárjuk, mennyit tud fejlődni az utc...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Két hónapos megoldási határidőre beállítva - hátha addig a legrosszabb hibák kijavításra kerülnek.

    J. Cila
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jónás Zoltán megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály"-ra.

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekvőrendőr kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Éva utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Szentgyörgyfalvi út
  Vissza az oldal tetejére