Megoldatlan

Kimozdult csatorna tető

A Faraktár utca 33 előtt, a felüljáró alatt, a csatorna tető kimozdult, balesetveszelyes.

Probléma helyszíne
Debrecen Faraktár u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Kedves T!

    Amúgy megoldódott?

    Szép hétvégét!

    JK Cila
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!

    Bár lejárt az egy év, és megoldatlanra kell zárnunk a bejelentést, a történeti hűség kedvéért meg tudná nekünk mondani, hogy megoldódott-e a probléma?

    Köszönettel:

    J. Cila
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Debreceni Vízmű Zrt.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Debreceni Vízmű Zrt."-ra.

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Süllyed

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Péterfia utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály
    Kishegyesi út
  Vissza az oldal tetejére