Megoldott

Felüljáró alatti közvilágítás

A Faraktár utcai felüljáró alatt a 35 szam elott nem üzemel a parkoló feletti lámpatest hónapok óta.

Probléma helyszíne
Debrecen 48 35

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy T hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész! Ég a lámpa.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    2018.07.16. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01402379-01/2018/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Válas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Bolyai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Balmazújvárosi út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Mikszáth Kálmán utca
  Vissza az oldal tetejére