Megoldott

Szemét

A Faraktar 32 szam előtt szemét található.

Probléma helyszíne
Debrecen Faraktár u. 32

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy T hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Zöldterületi Osztály
    Kishegyesi út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott lomok és zöld hull

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére