Megoldatlan

2 lámpa

A Kossuth utca 29 szám előtt nem üzemel az út mindkét oldalán az oszlopon lévő világító test.

Probléma helyszíne
Debrecen Kossuth u. 29

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy T visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    2018.07.07. napján küldött megkeresésére csatoltan küldjük 1/01338615-01/2018/1 iktatószámú válaszunkat.

    Amennyiben további kérdése lenne, kérjük jelen levélre válaszoljon a "Válas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Nyíregyháza) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jónás Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)

  • Jónás Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)"-ra.

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Balmazújvárosi út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    Mikszáth Kálmán utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Egri Béni
    Illetékes: E.ON Ügyfélszolgálati Kft. (Debrecen)
    35
  Vissza az oldal tetejére