Megerősítésre vár

Hiányzó település vége táblák

A Vilma utca és a Csöbör utca kereszteződésének környékén több település kezdetét illetve végét jelző tábla is hiányzik. Így a lakott területen belüli közlekedési szabályok nem kerülnek feloldásra a közigazgatási határnál.
Kérem pótolják ezeket!

Felhívom továbbá az Illetékes figyelmét a Csömörön belüli közlekedési táblák általános elhanyagolt állapotára is. Több tucat tábla évek óta hiányzik, több szabálytalanul/ nem megfelelően/ következetlenül van kihelyezve.
Tisztelettel megkérem az Illetékest, hogy tekintse át a nagyközség közúti jelzőtábláit, és gondoskodjon a hibák, hiányosságok megszüntetéséről!

Probléma helyszíne
G6R5+6Q Csömör Magyarország

Hozzászólások

  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csömöri Községgondnokság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu

    Kérését továbbítottam az illetékes önkormányzati bizottság felé.

    Sinkó Péter
    intézményvezető

    Csömöri Községgondnokság.
    Tel:+36-28-543-120; +3670-504-2635
    Számlázási cí
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csia Márton
    Illetékes: Budapest Közút
    Bürök utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a zöld lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére