Megoldott

Eldugult vízlefolyó csatorna a parkolóhelyeknél

A major úton befelé haladva a bal oldalon, a benzinkúti lehajtó után van két útmenti sor parkoló autóknak kialakítva. Mindkét parkoló Budapest felé eső sarkában van víz lefolyó nyílás.

Azonban mindkét víz lefolyó teteje el van tömítve, így a víz nem tud rendesen lefolyni, esőzéskor a parkolóban áll meg.

Probléma helyszíne
Csömör major út 27

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki lett tisztítva.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jellegzetes gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Posztógyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Forgalomirányitás fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére