bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivilágítatlan zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: László Gergely
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros János
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó kerékpáros felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes lemez

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére