bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt csatorna rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Felső Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    8
    Megoldatlan
    8

    Balesetveszélyes villamos sínek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Széttört kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sági Katalin
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt kutyapiszok gyűjtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sági Katalin
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    VIII. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Éva
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére