Megoldott

Koszos az utasváró teteje

Kérem, hogy takarítsák le.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux JCDecaux02 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink elvégezték a takarítást.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére