bejelentés
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Szétporladt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: MVM NET
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Feljáró rossz állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM NET
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Beszakadó vasfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM NET
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kopott fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM NET
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    11
    Megoldott
    11

    Csipogó villamos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM NET
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére