bejelentés
a
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hol a járda?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hol a járda?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó kresztábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Karl Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy László
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rejtő Jenő utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Épületlábazati kőlap kidőlés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leesett tabla a kerékpár tárolónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    TÉRFIGYELŐ KAMERA

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Tivadar utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére