Megoldásra vár

Morzsolódó szegély az épített forgalom csillapító szigeten

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a forgalom csillapító sziget szegélyének a javítására egyben a sziget körül felgyűlt "hordalekot" is legyenek kedvesek eltakarítani.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Delej u. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Munkatársaink nyilvántartásba vették, egyelőre nincs kitűzött időpont a javításra.
    Kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl rövid jelzőlámpa zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére