Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli F Astra várja az elszállítást

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Széchenyi tér 4a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Köszönjük munkánkat segítő bejelentését.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tél óta mozdulatlan - lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fél éve mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére