Megoldásra vár

Üres fahely

A 3 kerületben a Zápor utca 8-as számú fahely évek óta üres. Kérem ültessenek a tönk helyére egy fát. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 10

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy a bejelentésben szereplő tuskó kiszedését megrendeltük.
    Az ősztől kezdődő telepítési szezonban kerül sor annak pótlásra.
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk a Főkertész irodánk felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    III. Kerületi Polgá
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Száraz faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére