Megoldatlan

30-as tábla nincs betartva

A Rákóczi híd budai hídfőjénél tehát a Szerémi útra becsatlakozik jobbról a Dombóvári út. A probléma itt az, hogy a Dombóvárin elsőbbségadás tábla van csak és nem stop tábla, de a nagyobb gond, hogy a Szerémire kihelyezett 30-as táblát rajtam kívül gyakorlatilag SENKI nem tartja be, sőt, amikor lelassítok a 60-ról, ami a szakaszon a 30 előtti megengedett sebesség, akkor dudálnak és villognak rám.

Javaslataim:
1, Dombóvárira stop tábla biztos ami biztos
2, A 30-as tábla legyen feltűnőbb, akár egy digitális, aktuális sebesség kijelző is jó lenne, mint az M7 bevezetőn, mielőtt az M1-gyel összefonódik
3, Tegyenek oda egy VÉDÁ-t mert 0-24-ben mehetne a kasza, elférne az a kis plusz pénz a költségvetésben

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem tervezi az ügy bejelentésben javasolt megoldását.
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az alacsony sebesség betartatása hatósági feladat. "
    Ezzel egyetértek, jelentsük be az illetékes hatóságnak. A Jarokelo.hu csapata tud ebben segíteni?
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az alacsony sebesség betartatása hatósági feladat. "

    Ezzel egyetértek, jelentsük be az illetékes hatóságnak. A Jarokelo.hu csapata tud ebben segíteni?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9990)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    A Szerémi út–Rákó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30-as tábla szerintem nem túlzás, mivel ha nem lassítanak le a Szerémin, akkor a Dombóváriról sose tudnak kikanyarodni csúcsforgalomban és szépen beáll az az utca is. Egy korábbi járókelős bejelenté...
  • Olker János hozzászólt a bejelentéshez.

    Stop táblát támogatom, jó ötlet. A 30-as tábla szerintem túlzás oda, azért nem is tartja be senki sem. Kaszálási szándékkal büntetni pedig nem jó, mert attól az emberek nem lesznek szabálykövetők.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kis Pista bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Határ út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére