Megoldott

Tele szeméttel

Tisztelt járókelők már több mint egy vagy hete tele van szeméttel a lomtalanítás után hordták a megállóban matracot takarót legyenek szívesek ki takarítani a megállót mert ez így a hogy ki néz tele szeméttel az fel háborító a Nagykőrösi út határ úti villamos megálló

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/14189-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00099816

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    EU-s M3 metrós tábla leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére