Megoldott

Szivárgó tűzcsap

Csepelen a Kossuth Lajos utca - Völgy utca kereszteződésében lévő tűzcsap a tövénél szivárog. Nem ártana ránézni. Köszönöm!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4194171,19.0660569,3a,75y,359.7h,68.2t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3pNNXPgF_kc43nABN9OYvA!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Száraz!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kazánház utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére