Válaszra vár

Hiányzó pollerek

Mituán hiányoznak a pollerek a Baross utca sarkán, az áruszállítók folyamatosan a járdán állva akadályozzák az amúgy sem akadálymentes gyalogos közlekedést.
Kérem, hogy telepítsék vissza a pollereket oda, ahol a fotón épp egy furgon áll. Sok esetben 7,5 t összsúly feletti járművek is fent állnak.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere 2

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt csőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl rövid jelzőlámpa zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére