Megoldatlan

Nonstop mocskos utasváró és reklámhordozó

Tisztelt JCD!
A Blaha Lujza téri 4-6-os villamosmegállóiban található utasváró nonstop mocskosak, firkásak. Kérem, legyenek szívesen sűrűbben takarítani őket!
Előre is köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    kollégáink a szerződési kötelezettségünket tartva, rendszeresen takarítják a kezelésünkben lévő várókat.
    Sajnos a helyszín adottsága, hogy ezek az utasvárók gyorsabban "koszolódnak...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Rákóczi tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Ürömi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére