Megoldott

Sérült szegély

Kérem, javítsák a Corvin sétány megsérült és félredobott szegélyét!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Leonardo

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A javítást munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradó növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Petovsky Peter
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Nagy Templom utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fa gondozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére