Válaszra vár

Elmozdított parkolásgátlók

Kérem, legyenek szívesek visszahelyezni az összes fehér kockát a járda szélére, hogy megakadályozzuk a nem kívánatos járdán parkolást!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Leonardo da Vinci utca 32

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl rövid jelzőlámpa zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére