Megoldott

Elhagyott jármű

Néhány napja egy lerobbant autó blokkolja a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 39-41

Hozzászólások

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!

    Ez nekünk is fontos!

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kell visszatérni rá, el is tűnt.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A gépjármű balesetet szenvedett, gumik is szétszakadtak, ezért nem tudott tovább haladni.
    Adjunk egy kis türelmet neki, kedden a kollégák visszatérnek rá megint.
    Tulajdonost mi ne...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott balesetes jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére