Megoldott

Vízelzáró fedél hiány

1025 Budapest Nagybányai út és Batyu utca sarkán, az úttest közepén egy vízelzáró fedele hiányzik. Néhány éve már volt ezzel probléma, és akkor pótolták a fedelet, de az sajnos kimozdult, kijárt és végül elveszett. Elég kellemetlen a probléma, mert pont a keréknyomban van.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Batyu u. 29

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedél és tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére