Megoldott

Kátyú a XVI.ker. Paripa u.3 előtt

Kb 50*50*12 cm mély kátyú a Bp.XVi.ker Paripa u. 3. autókihajtójával
szemben az úttest közepén, meredek utcában. Minden fel-és lehajtó autónak fokozottan balesetveszélyes, mert megdobja az autót, és könnyen a kerítésen landolhat. Mellette, kb 1*1 négyzetméteren az aszfalt szintén apró darabokban, bármikor
feltörhet, és nőhet a kátyú. Javasolt a teljes érintet aszfaltrész kb. 2*2 m cseréje, javítása.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Tömpe Ferenc Úr! A kátyú javítása megtörtént.
  • Tömpe Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a gödröt befoltozták, de keletkezett mindjárt mellette egy másik mivel elégtelen az altalaj állapota, és fel van darabolódva az egész aszfaltréteg. Komplett útfelújítás (lemarás, új réteg felvitel...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma azóta?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Tömpe Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére