Megoldásra vár

Hiányzó fa

A megállóban hiányzik egy fa. Csak a csonkja van meg.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út M

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák pótlására az előzetes munkaterveinknek megfelelően, várhatóan egy éven belül kerül sor.
    Tájékoztatjuk, hogy idén, csak a tavaszi ü
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétrohadt törzsű fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kárpát utca - Tisza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére