Megoldásra vár

Hónapok óta elhagyott, lassan már roncs autó

1164 Cinkotai temetőhöz vezető szervizúton áll.hónapok.óta.
Hátsó szélvédő betörve.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út 79

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsi rendelkezik rendszámmal, elszállítására nincs lehetőség. A gépjármű tulajdonosával a kapcsolatot felvesszük, hogy valamilyen megoldást találjon a jármű helyzetének rend...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Reanault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vágás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére