Megoldott

Gyülölködő grafiti

A Nehru-parton egy gyűlölködő üzenet rondít el egy Dunára néző padot. Kérem, hogy takarítsák le. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nehru

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lakatos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, letakarították. Köszönöm!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lakatos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis furcsa tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: László Erika
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére