Megoldott

Vízelzáró fedele hiányzik

1026 Budapest Pasaréti út 108-110. előtt a járdán egy vízelzáró fedele hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti tér 110

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére