Megoldott

Kidőlő fa az úttestre

Kérem szíves közbenjárásukat a veszély elhárításában

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Petur u. 11

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágta valaki a hétvégén.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

    Ügyfélszolgálat Vezetőjének!

    B U D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott ágak itt maradtak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem forog a mókuskerék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére