Megoldott

Elhagyott jármű a Galvani utcában

Az autó több hónapja az utca melletti parkolóban áll. Láthatóan elhagyatott, senki nem használja viszont foglalja a parkolóhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani u. 44

Hozzászólások

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szent Boci!

    Azért ez picikét több volt ennél, ha jár erre és megnézi az utat és a forgalmi sávot.
    No, mi arra már intézkedtünk februárban. Azóta a jármű maradt ugyan úgy.

    Tisztelettel:
    Újbuda...
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Menetirány szerinti bal oldalon várakozó gépjármű, tehát szabálytalanságot követ el...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Több azonos bejelentés történt már itt is ezzel a gépjárművel kapcsolatban.
    Intézkedés februárban történt más ügyben, de ezzel is összefüggésben.

    Valószínűleg nem zavarja a haszn...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott balesetes jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére