Megoldott

Hiányzó táblák

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékes!
A három tűzcsap közül az egyik jelzőtáblája, illetve a hozzá tartozó elzáró jelzőtáblája hiányzik, kérem pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sarjú út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "G5FW+74 Budapest, Magyarország (47.52318388, 19.19528294, 16)"-ról "Budapest, Sarjú út, 1165 Magyarország (47.52317733, 19.19479661, 16)"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedél és tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére