Megoldott

Járdán "felejtett" terelőtáblák

Jó néhány héttel ezelőtt burkolatjavítást végeztek a II. Szilágyi Erzsébet fasor 61. előtti útszakasz belső sávjában. A munkák idején használt terelőtáblákat azonban azóta sem szállították el, hanem azokat az egyébként sem túl széles járdára pakolták.
Kérjük a táblák elszállítását valamint a helyreállított kopóreteg útburkolati jeleinek (záróvonal, terelővonalak) visszafestését.
Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 61

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblákat az elmúlt napokban beszedték a járdaról. (Társaikat jelenleg a Budagyöngyénél parkoltatják - reméljük nem végleg...)
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyes helyszínmegjelölés Szilágyi E. Fasor 59.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére