Megoldott

Babakocsi a Rákos-patakban

Lom a patakban a kép szerint. Köszönöm a segítséget.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 74

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugy tunik elvittek :) koszonom!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére