Megoldásra vár

Hiányzik a hangosbemondó az Új mercedes buszokon

Mostanában elégedett vagyok az Új Mercedes buszokkal hogy gátolják valamennyire a Sárgákat de a Mercedes buszokon nincs hangos bemondás!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 177

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba! ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Volánbusz"-ra.

  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen van a BKK-nak is Mercedes busza de ez volánbuszos ezért ebben a Volánbusz az illetékes!
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Simon Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Letakarták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Brr de borzalmas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Volánbusz
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére