Megoldott

Autógumik a Tahi utca mellett

Két gumiabroncs hever a parkban, láthatóan céltalanul.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 36

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom, a gumikat elvittek :)
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére