Megoldott

Újpesti vasúti hídon több lámpa nem világít

FRISSÍTÉS 2022.04.17:

Tegnap este megint nem világítottak.

---

Érdekes módon egyesével egy-egy oldalon több lámpatest se ad fényt esténként.
Budai oldalon a felhajtón töltés oldalában a kanyarban 1, a kerékpáros felvezető irányából a második, és az utolsó (a legtetején még a feljárón, pont a híd vízszintes része előtt). Továbbá a hídon budai irányból (északi oldalon) az 5-dik, a 12-dik, 18-dik, és a 21-dik.
A középső híd szakaszon (nem a Duna felett) a déli oldalon három darab (ennek sorszámára nem emlékszem.
Újpesti részen a lehajtónál pont a NEM SÍK útfelület előtti lámpa sem világít (itt egy luk van ideiglenesen befedve), nem mellesleg a következő oszlopot meg kezdi benőni a fa, ráférne egy metszés.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Újpesti vasúti híd

Hozzászólások

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Így igaz, ez megoldódott. Idő közben újabb kettő kiégett, majd megszámolom melyik az (és bejelentem külön).
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Érdekes módon egyesével egy-egy oldalon több lámpatest se ad fényt esténként. Budai oldalon a felhajtón töltés oldalában a kanyarban 1, a kerékpáros felvezető irányából a második, és az utolsó (a legtetején még a feljárón, pont a híd vízszintes része előtt). Továbbá a hídon budai irányból (északi oldalon) az 5-...

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este megint nem világítottak.
  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    11 db-ból a 10 legfontosabb javítva lett, szuper!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak ezek sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére