Megoldott

Törött üveg, elkorrodált oldal lemezek

Tisztelt Cím!

A Széll Kálmán tér felé menő 56, 56A, 59B, 61-es villamosok Vadaskerti utca megállójában az utasváró egyik üvege betört, a fém oldal lemezek pedig alulról már nem kevés hiányzik.

Kérném a hibák kijavítását!

Üdvözlettel:

Radics Levente

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011830-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00098986

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válasz
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hú, de retro.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leharcolt információs tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére